Úvod  >  Služby  >  Silnoproudé rozvody

Silnoproudé rozvody (NN)

V rámci komplexních služeb realizujeme instalace silnoproudých rozvodů do 1000 V.

Elektroinstalace

Elektrické vytápění

Hromosvody

Revize

Protipožární ucpávky
(HILTI)

Kabelové přípojky (včetně zemních prací)

Elektroinstalace

Provádíme kompletní rekonstrukce starších elektrorozvodů - výměna starých hliníkových kabelů za nové měděné kabely, předělání elektroinstalace podle stávajících norem. Instalace nových elektrorozvodů na klíč v rodinných domech,bytech a komerečních objektech. Dodáme vypínače, zásuvky, moduly rozvaděče, osvětlení..

Elner - rozvadeč
Elner - rozvadeč
Elner - přístrojové krabice

Elektrické vytápění

Instalujeme elektrické podlahové vytápění provedené topnými kabely, topnými rohožemi nebo fóliemi. Chráníme vaše okapy před zamrznutím instalací topných kabelů. Dále instalujeme přímotopy, akumulační kamna, infrazářiče, koupelnové radiátory..

Elner - podlahové topení
Elner - podlahové topení

Hromosvody

Provádíme instalace nových hromosvodů pro všechny povrchy střech, demontáž nebo opravu starého hromosvodu. Instalujeme hromosvody, které jsou uzeměny: zemnicími tyčemi, deskami, dráty, či pásky. Kompletní realizace od návrhu, až po revizi..

Elner - hromosvod
Elner - hromosvod
Elner - hromosvod

Kabelové přípojky

Nabízíme vám zhotovení elektrické přípojky včetně usazení elektroměrového rozvaděče a zemních prací. Nejčastěji využívané zemní vedení, kde jsou kabely zakopané v zemi. Kompletní dodávka materiálu a souvisejicích prací. Dodání revize a pomoc s vyplněním žádosti pro distribuční společnost, která osadí elektroměrový rozvaděč elektroměrem.

Elner - elektroměrový pilíř
Elner - elektroměrový pilíř
Elner - elektroměrový pilíř

Revize

Všechny instalace, opravy strojů a přístrojů jsou zakončeny revizí. Zajistíme revize na elektrické instalace, elektrické nářadí, spotřebiče a hromosvody, ať už se jedná o revizi výchozí, pravidelnou nebo mimořádnou.

Protipožární ucpávky

Zajišťujeme certifikovaná řešení pro zajištění prostupů a spár v požárně odolných stropech, vzniklé během výstavby. Protipožární materiály pomáhají zabránit šíření ohně, kouře a toxických plynů. Jsme certifikovanými partnery společnosti HILTI.

Adresa

Roztoky u Jilemnice 76,
512 31 Roztoky u Jilemnice

Kontakty

Tel.: +420 608 543 537
Email: info@el-ner.cz

Fakturační údaje

IČO: 49265113
Bankovní účet: 5702324379/800

Užitečné odkazy

E-shop

Copyright © 2020 Elner - Všechna práva vyhrazena